Category Archives: Kočárky

Kočárky

Bob kočárky

Bob kočárky jsou skvělé kočárky, pokud jste maminka na cestách, běžec nebo jen chcete aby vaše dítě v kočárku vypadalo stylově. Kočárky jsou vhodné do každého terénu a taky se pohodlně vejdou do výtahu.

Pokud chcete zjistit více informací ohledně tohoto kočárku navštivte stránky výrobce, kde naleznete i videa s testů.

Bob

Bob

Joovy kočárky

Joovy kočárky jsou lehké a snadno se skládají. Joovy kočárek má velkou řadu příslušenství.

Pokud máte více než jedno...

Read more

Cyclotest baby je moderní

cyclotest baby počítač pro výpočet cyklu představuje nejvyšší úroveň techniky. Integrované USB rozhraní pro přenos Vašich dat je jedinečnou funkcí mezi počítači pro výpočet cyklu. Pokud se Vám navzdory pravidelnému pohlavnímu styku během plodných dní nepodaří v požadovaném čase otěhotnět, můžete svá osobní data ohledně cyklu přenést prostřednictvím integrovaného USB rozhraní do svého počítače a to pomocí USB kabelu, který je příslušenstvím k počítači....

Read more

Výhody cyclotestu

S cyclotestem baby přirozeně k vytouženému dítěti

cyclotest baby Vám pomáhá zkrátit dobu čekání na vytoužené těhotenství. cyclotest baby stanovuje na základě Vaší tělesné teploty Vaše plodné dny, během nichž může pohlavní styk vést s vysokou pravděpodobností k těhotenství – zcela přirozeně, bez stresu a bez hormonů nebo zásahů do přirozených procesů Vašeho těla.

cyclotest baby se používá jednoduše

S cyclotestem baby měříte svoji tělesnou teplotu v některé dny...

Read more

Neplodnost z důvodu nemoci

neplodnostExistuje celá řada nemocí, které omezují plodnost. Chronická onemocnění, poruchy ve vývoji a výskyt infekcí, toto všechno může způsobit neplodnost. I jedy z ovzduší patří mezi rizikové faktory.

Neplodnost: chlamydie – tajná infekce

Existuje celá řada nemocí, které omezují plodnost a nechávají tak mnohé páry bezdětné. Zvláštní riziko pro ženy představují bakteriální infekce. Mohou způsobit problémy, pokud nejsou včas nebo vůbec rozpoznány a léčeny. Velmi zrádnou...

Read more

Kočárky x Lander

Všichni rodiče ocení ovladatelnost kočárku XA. Má lehký hliníkový rám, zádová opěrka kočárku XA je snadno nastavitelná. Pohodlí dítěte a rodiče zvyšují letecké pneumatiky speciálně konstruované pro X-lander.
Popis:

skládací stříška s okénkem
vysoce kvalitní omyvatelné textilie
měkká tvarovaná podložka
odstranitelný ochranný držák
bezpečnostní pásy
nastavitelná opěrka na nohy
podpora nohou
přední otočná kola s aretací
hladké pneumatiky – žádný problém se...

Read more