Výhody cyclotestu

S cyclotestem baby přirozeně k vytouženému dítěti

cyclotest baby Vám pomáhá zkrátit dobu čekání na vytoužené těhotenství. cyclotest baby stanovuje na základě Vaší tělesné teploty Vaše plodné dny, během nichž může pohlavní styk vést s vysokou pravděpodobností k těhotenství – zcela přirozeně, bez stresu a bez hormonů nebo zásahů do přirozených procesů Vašeho těla.

cyclotest baby se používá jednoduše

S cyclotestem baby měříte svoji tělesnou teplotu v některé dny svého cyklu bezprostředně po probuzení a před vstáváním. Přímo po měření se Vám na displeji ukáže stav plodnosti: vysoce plodná, plodná nebo neplodná. Díky pohlavnímu styku v ukázaných vysoce plodných dnech několikanásobně zvyšujete své šance na otěhotnění.

Nejvyšší spolehlivost dvojí kontroly

cyclotest baby je jediný v Evropě povolený počítač pro výpočet cyklu, který je schopen při svých výpočtech zohlednit dvě charakteristiky plodnosti (teplotu a zároveň hladinu hormonů nebo výsledky pozorování cervikálního hlenu).

cyclotest baby Vám předem ukazuje, kdy můžete počítat v aktuálním cyklu s ovulací. Tato informace se v průběhu cyklu na základě aktuální naměřených teplotních hodnot přezkušuje, případně koriguje.

cyclotest baby je vítězem poměru cena – hodnota mezi počítači pro výpočet cyklu a může se použít i po splnění touhy po dítěti v rámci přirozené ochrany. Tuto vlastnost oceňuje mnoho žen. Protože pokud si páry přejí více dětí, žena se bude v období mezi dvěma dětmi jen nerada chránit pomocí hormonů, neboť by tak zasahovala do svého přirozeného cyklu a mohla ohrozit přirozené početí.

S počítačem cyclotest baby máte vše, co potřebujete. Nevznikají Vám žádné dodatečné náklady například ve formě nutnosti kupovat testovací tyčinky, jak je to v případě počítačů měřících hormonální hladinu.